HANSE 458
HANSE 588
HANSE 588
Jesteś zainteresowany ?
Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej, zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą
telefon:
lub email:
temat:
Zamknij okno
Proszę o kontakt


Twoja wiadomość została wysłana! Wkrótce skontaktujemy się z Tobą

Zamknij okno

JACHTY HANSE

Jachty żaglowe Hanse to okręt flagowy grupy Hanse Yachts, drugiego co do wielkości producenta jachtów na świecie. Każdy model Hanse to udany mariaż eleganckiej architektury i doskonałych właściwości żeglugowych za co odpowiedzialne jest zewnętrzne biuro projektowe Judel/Vrolijk, wiodący na świecie konstruktorzy jachtów regatowych, zwycięzców min. legendarnych regat America’s Cup.

Hanse od 30 lat jest liderem innowacji wprowadzając min. filozofię push-button sailing, rozwiązania ułatwiające żeglugę coraz większych jednostek przez coraz mniej liczne załogi. Wszystkie modele producenta w zakresie od 31-67 stóp obsługiwane mogą być w sposób efektywny przez jedną parę żeglarzy.

Ergonomiczny i czysty pokład z rozległym i wygodnym kokpitem, wnętrze w stylu modern-loft i wysokiej jakości materiały wykończeniowe sprawiają, że Hanse to najczęściej wybierany producent jachtów przez klientów pragnących żeglarskich wrażeń i wygody.

Hanse Yachts oferuje modele: Hanse 315, Hanse 348, Hanse 388, Hanse 418, Hanse 458, Hanse 508, Hanse 548, Hanse 588, Hanse 675.