Jesteś zainteresowany ?
Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej, zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą
telefon:
lub email:
temat:
Zamknij okno
Proszę o kontakt


Twoja wiadomość została wysłana! Wkrótce skontaktujemy się z Tobą

Zamknij okno

50 lat doświadczenia

50 lat doświadczenia 50 lat doświadczenia 50 lat doświadczenia

Jesteśmy firmą rodzinną, którą tworzą inżynierowie specjaliści rynku jachtowego. Jesteśmy utytułowanymi żeglarzami tworzącymi historię polskiego jachtingu na przestrzeni ostatnich 50 lat. Od 1967 roku obsługujemy klientów w zakresie sprzedaży, przebudowy i wyposażania jachtów żaglowych i łodzi motorowych.

Słuchając potrzeb naszych Klientów pomagamy w realizacji marzeń o posiadaniu własnego jachtu – od wyboru typu jednostki, przez nadzór na procesem budowy w stoczni, wyposażenie po organizację finansowania, rejestrację, ubezpieczenie oraz utrzymanie w Polsce i zagranicą.

W naszej firmie znajdziecie Państwo jachty i łodzie najlepszych światowych producentów. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę jachtów i łodzi: Hanse, katamaranów Lagoon, Saxdor, Sealine, Solaris, Moody, Amerl, Dehler, Fjord, Solaris Power oraz brokerem wiodących producentów na świecie.

Kilkudziesięcioletnie doświadczenie w międzynarodowej branży jachtowej pozwala nam oferować naszym Klientom min. programy inwestycyjne w jachty. Parametry biznesu czarterowego dostosowujemy indywidulanie do potrzeb klienta oferując solidny zwrot z zainwestowanego kapitału dzięki współpracy z liderami branży nad Adriatykiem, Morzem Śródziemnym, Karaibach i Seszelach.

Bogata ekspertyza techniczna jaką dysponujemy umożliwia nam oferowanie naszym Klientom dostawę jachtu ‘pod klucz’ traktując jacht opuszczający stocznię jako punkt wyjścia do możliwych modyfikacji i ulepszeń dostoswanych pod indywidulane potrzeby Klienta, wedle jego życzenia.

Przemysław Tarnacki

Przemysław Tarnacki

Wielokrotny mistrz świata i Polski w żeglarstwie, autorytet z dziedziny jachtingu, skipper polskich reprezentacji na słynne regaty Sydney Hobart, Rolex Fastnet i Middle Sea Race. Studia o specjalności Projektowanie Jachtów na Wydziale Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej.

Wszystko czym się zajmuje wynika z miłości do jachtów przekazanej w drugim pokoleniu. Dzieciństwo spędził na Seszelach gdzie ojciec prowadził projekt ONZ w branży jachtowo okrętowej.

Komandor założyciel prestiżowego klubu Ocean Challenge Yacht Club, który realizuje misję połączenia historycznych dokonań polskich żeglarzy na oceanach XX wieku z aktualnymi projektami żeglarskimi i zbudowaniem wokół nich społeczności pasjonatów. Klub regularnie wystawia polską reprezentację do słynnych regat morskich takich jak Sydney Hobart, Rolex Fastnet, Middle Sea Race, Les Voiles de St. Tropez, Rolex Giraglia czy Les Voiles de St. Barth.

Pomysłodawca i organizator największych cyklicznych regat żeglarskich w Polsce – Sopot Match Race – realizujący swoje zainteresowania z dziedziny marketingu i PR.

Rocznik 1978. Uwielbia książki, bieganie i jazz. Posługuje się językiem angielskim, francuskim i kreolskim seszelskim. Młodszy brat Piotr to najbardziej utytułowany Polski żeglarz w klasie Micro Tonner, najmłodszy Bolesław jest pasjonatem windsurfingu. Syn Stanisław reprezentuje trzecie pokolenie żeglarzy klanu Tarnackich.

Bronisław Tarnacki

Bronisław Tarnacki

Pionier polskiego żeglarstwa, uczestnik pierwszej edycji regat wokółziemskich Whitbread Round the World Race 1973/74 (obecnie Volvo Ocean Race) na najmniejszym jachcie ‘Copernicus’. Uczestnik mistrzostw świata w żeglarstwie morski Admiral’s Cup 1979. Wielokrotny mistrz Polski w klasach morskich w latach siedemdziesiątych.

Absolwent Wydziału Budowy Okrętów na Politechnice Gdańskiej, wieloletni konstruktor jachtów w ówczesnej największej w Europie Wschodniej Stoczni Jachtowej im. J. Conrada w Gdańsku.

Kapitan morski i oceaniczny dowodzący min. żaglowcami ‘Pogoria’ i ‘Fryderyk Chopin’.

Rocznik 1945 aktywnie realizujący do dziś projekty konstrukcji i budowy łodzi motorowych i jachtów żaglowych. Ojciec trzech żeglarzy i dziadek trzech wnucząt stawiających swoje pierwsze kroki w żeglarstwie.

Daniel Król

Daniel Król

Project Manager, Rollout Coordinator, tłumacz filmowy i symultaniczny. Absolwent Wydziału Ekonomii na Uniwersytecie Warszawskim. Wśród wielu projektów z pogranicza sportu i biznesu, za które był odpowiedzialny, znalazła się rewitalizacja Portu Jachtowego w Nieporęcie – największego ośrodka sportów wodnych nad Zalewem Zegrzyńskim, którym w późniejszych latach kierował. Współzałożyciel „Akademii Kusznierewicza” i jej baz w Zegrzynku i w Kamieniu. Dyrektor jubileuszowej, X edycji regat Sopot Match Race, zaliczanej do Pucharu Świata ISAF.

Rocznik 1972. Aktywny żeglarz morski i regatowy, podróżnik. Dumny ojciec dwóch synów, Julka i Maćka oraz urodzonej już w Gdyni Jagódki, która od pierwszych dni chłonie atmosferę nadmorskiego Miasta z Marzeń. Z pasją oddający się zgłębianiu różnic międzykulturowych i interdyscyplinarnych – od snowboardu po squasha.

Bolesław Tarnacki

Bolesław Tarnacki

Urodzony na Seszelach żeglarz, który od najmłodszych lat rozwijał swoją pasję w windsurfingu. Specjalista bankowości korporacyjnej, który swoją skrupulatnością wzmacnia dział obsługi posprzedażowej after sales.

W firmie odpowiada za łodzie motorowe z segementu leisure. Miłość do wysp, na których się urodził każe mu na nie powracać - kilkuletni rezydent Teneryfy, na której rozwijał biznes związany oczywiście z morzem. Od kilku lat na posterunku w siedzibie Super Yachts w Gdyni. Syn Robert spędza czas najczęściej nad wodą.