Jesteś zainteresowany ?
Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej, zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą
telefon:
lub email:
temat:
Zamknij okno
Proszę o kontakt


Twoja wiadomość została wysłana! Wkrótce skontaktujemy się z Tobą

Zamknij okno
Zapytaj o dostępność
zakończ
wyślij

fjord 41 XP

Poczuj radość płynącą z prowadzenia wyczynowej łodzi zaprojektowanej przez znanego projektanta jachtów Patricka Banfielda. Uderz w wodę jak nigdy dotąd dzięki dwóm silnikom zaburtowym Mercury Verado V12 z możliwością prostego podniesienia ich podczas kotwiczenia na płytkich wodach.

Największy T-Top w swojej klasie zdobi ster 41 XP, podnosząc wrażenia z żeglugi na nowy poziom wyrafinowania i komfortu. Ciesz się wspaniałą atmosferą na świeżym powietrzu, podczas gdy dwie przemyślane opcje przedniej szyby chronią Cię przed żywiołami i ożywiają podróż

Ciesz się przestrzenią do zabawiania gości na wodzie. Zrelaksuj się przy jednym z dwóch stolików lub na podwójnej ławce, która przekształca się w jeszcze większy obszar do opalania. Schowek na leżak ułatwia dostęp do wszystkich niezbędnych rzeczy na wodzie. Zaprojektuj swoją wymarzoną łódź zgodnie z własną wyobraźnią dzięki 20 różnym układom wnętrza i czterem konfigurowalnym schematom kolorystycznym. Rozkoszuj się naturalnym światłem, podziwiając spektakularne widoki dzięki okalającym kadłub oknom.


Fjord 41 XP
długość (LOA)
13,27m
szerokość
3,99m
zanurzenie
1,19m
prędkość max
40w
silnik (KM)
2 x Mercury Verado V12 600HP DIESIEL
ilość osób
12
kabin
2
zbiornik paliwa
1430L
zbiornik wody
335L