HANSE 458
HANSE 588
HANSE 588

JACHTY HANSE

Jachty żaglowe Hanse to okręt flagowy grupy Hanse Yachts, drugiego co do wielkości producenta jachtów na świecie. Każdy model Hanse to udany mariaż eleganckiej architektury i doskonałych właściwości żeglugowych za co odpowiedzialne jest zewnętrzne biuro projektowe Judel/Vrolijk, wiodący na świecie konstruktorzy jachtów regatowych, zwycięzców min. legendarnych regat America’s Cup.

Hanse od 30 lat jest liderem innowacji wprowadzając min. filozofię push-button sailing, rozwiązania ułatwiające żeglugę coraz większych jednostek przez coraz mniej liczne załogi. Wszystkie modele producenta w zakresie od 31-67 stóp obsługiwane mogą być w sposób efektywny przez jedną parę żeglarzy.

Ergonomiczny i czysty pokład z rozległym i wygodnym kokpitem, wnętrze w stylu modern-loft i wysokiej jakości materiały wykończeniowe sprawiają, że Hanse to najczęściej wybierany producent jachtów przez klientów pragnących żeglarskich wrażeń i wygody.

Hanse Yachts oferuje modele: Hanse 315, Hanse 348, Hanse 388, Hanse 418, Hanse 458, Hanse 508, Hanse 548, Hanse 588, Hanse 675.