JACHTY HANSE
JACHTY SEALINE
JACHTY AMEL
JACHTY MOODY
JACHTY DEHLER
JACHTY LEOPARD
JACHTY FJORD
JACHTY NUMARINE
hanse sealine amel leopard moody dehler fjord numarine evadne
hanse
shanse

Jachty żaglowe Hanse to okręt flagowy grupy Hanse Yachts, drugiego co do wielkości producenta jachtów na świecie. Każdy model Hanse to udany mariaż eleganckiej architektury i doskonałych właściwości żeglugowych za co odpowiedzialne jest zewnętrzne biuro projektowe Judel/Vrolijk, wiodący na świecie konstruktorzy jachtów regatowych, zwycięzców min. legendarnych regat America’s Cup.

sealine
sealine

Szacowna brytyjska marka produkująca od 1972 roku eleganckie a zarazem praktyczne łodzie motorowe, które zaskakują innowacyjnymi rozwiązaniami i użytkowością, oferując przy okazji charakterystyczną architekturę. Dynamiczny kadłub, szeroko otwierane panele dachowe, modułowe przestrzenie, panoramiczne oszklenie czy najwyższy współczynnik wykorzystania przestrzeni w klasie to mocne atuty łodzi spod znaku Sealine.

amel
amel

W 1964 roku Henri Amel, słynny francuski żeglarz rozpoczął piękną kartę historii światowego jachtingu, tworząc jacht będący sumą jego doświadczeń, nabytych podczas wielu rejsów dookoła świata. Dziś Amel Yachts wyznacza standardy w klasie jachtów luksusowych zdolnych do wokółziemskiej żeglugi w każdych warunkach.

moody
moody

Brytyjska stocznia założona przez legendarnego skippera Johna Moody w roku 1827. Jedyny dziś na świecie producent seryjnych jachtów żaglowych typu Deck Saloon, oferujących niczym nieskrępowany panoramiczny widok z salonu i kuchni.

leopard
leopard

Katamarany Leopard są od 40 lat synonimem nieskrępowanej przestrzeni, osiągów i wytrzymałości na warunki morskie. To między innymi dlatego słynne firmy czarterowe Sunsail i Moorings wybrały je na swojego wyłącznego dostawcę.

fjord
fjord

Surowy Skandynaw posiadający sporo zalet śródziemnomorskich. Przed Państwem triumf formy i designu, uzbrojony w potężną moc i szereg udogodnień, sprawiających, że weekendowy relaks staje się przyjemnością w eleganckim stylu.

dehler
dehler

Saga rodziny Dehlerów, tworzących jachty żaglowe typu performance cruiser trwa już 50 lat. W DNA producenta znajduje się uwielbienie dla walorów żeglarskich, połączone z klasycznym i ciepłym stylem wykończenia pod pokładem.

evadne
evadne

Od momentu debiutu na targach Cannes Yachting Festival 2018 ta 24 metrowa łódź zwróciła na siebie uwagę całej branży jachtowej. Niezwykle kompaktowa konstrukcja posiada aż cztery pokłady, na których znajdziemy 3 kabiny gościnne, kabinę właścicielską z balkonem, 4 strefy salonowe, oraz pokład z jacuzzi.

numarine
numarine

O jakości luksusowych łodzi motorowych Numarine stanowi wyjątkowy mariaż najlepszej na świecie konstrukcji z Holandii, włoskiego designu, szwajcarskich obliczeń i arcydzieła wykonawstwa rodem ze Stambułu. Stocznia ta jest prekursorem holistycznego podejścia do procesów projektowania i konstrukcji.